تبلیغات
لژیون مسافر محمد داودی - جلسه کارگاه اموزشی عمومی شعبه شیخ بهایی 94/03/14 با استادی راهنمای لژیون

به نام خالق یکتا

پنجشنبه 94/03/14 جلسه سوم از دور ششم کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 اصفهان شعبه شیخ بهایی با

 نگهبانی مسافر علی کاظمی و استادی مسافر محمد داوودی و دبیری مسافر علی

با دستور جلسه :سیگار

رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

 

استاد محترم چنین فرمودند:

 دستور جلسه امروز سیگار است .3  سال پیش برای آقای مهندس اتفاقی افتاد و آن این بود كه صبح روز سه شنبه در دفترشان مشكل قلبی پیدا كردند و به بیمارستان منتقل شدند و خدا را شكر مشكل رفع شد و آقای مهندس می فرمایند كه رمز درمان سیگار من در همین اتفاق بود.و الآن هم حدود 3 سال است كه روش  DST درمان سیگار در كنگره در حال انجام است......


آقای مهندس می فرمایند همان امید داشتن من باعث شد كه من دوباره قلبم كار بیفتد.

من اگر بخواهم  شهر وجودی یا جسمم را تشریح كنم قلب مركز آن است و اگر بخواهم حركت را از خودم با تفكر شروع كنم باید بدانم قلب جایگاه بالایی دارد.چرا كه قلب وظیفه دارد خون را به تمام نقاط بدن ما برساند.اگر قلب افرادی كه سیگار مصرف می كنند به زبان در می آمد به آنها می گفت تنها كاری كه برای من می خواهی انجام دهی این است كه سیگار نكشی تا بتوانم خون را قشنگ پمپا‍ژ كنم.

ما برای انجام هر كاری باید علت داشته باشیم اگر هم سیگار نمی كشیم واقعا باید بنشینیم و فكر كنیم كه چرا سیگار نمی كشیم.وقتی انسان سیگار می كشد 7هزار نوع سم وارد بدن خود می كند .من توصیه می كنم سی دی جدید آقای مهندس  كه در مورد سیگار صحبت می كنند را حتما گوش دهید.

من در بیمارستان یك نفر را دیدم كه به خاطر مصرف سیگار حنجره اش را عمل كرده بود پسرش تعریف می كرد كه پدرم با وجود اینكه به خاطر مصرف سیگار به این بیماری دچار شده باز چند ساعت بعد از عمل شروع به مصرف سیگار كرد.

هیچ روشی برای درمان سیگار بهتر و كاملتر از روش DST  نیست.11ماه طول می كشد 3 ماه تثبیت دارد و با آدامس نیكولایف است و بعد تدریجی كم می كنند تا به صفر برسد.البته قرص و چسب نیكوتین هم می باشد اما بهترین دارو برای درمان همان آدامس است زیرا همان جویدن آدامس افسردگی را از بین می برد و به انسان آرامش می دهد.

سختی سفر نیكوتین فقط 48 ساعت اول است و اگر فرد جهان بینی كنگره را داشته باشد می تواند به راحتی سفر كند و باید نقطه تحمل خود را بالا ببرد.

سیگار كشیدن انرژی انسان را می گیرد و در خواب انسان هم اختلال به وجود می آورد و باعث می شود كه 10 سال از عمر انسان كم شود و این باعث می شود كه 10 سال در این جهان كمتر آگاهی كسب كنیم.

باید خواسته قوی داشته باشیم و از خداوند هم بخواهیم كه  در این راه ما را یاری برساند.

اولین بار سیگار در آمریكا كشف شد.توتون كه به شكل برگ یا نشا است را می كارند و بعد آن را می برند و روی آن فرآوری انجام می دهند و در اثر آن فرآوری قطران به آن اضافه می شود و بعد تبدیل به سیگار می شود.سیگار توسط پرتغالی ها به ایران آورده شد و آرام آرام به قلیان و تنباكو و ... رواج پیدا كرد.

سیگار كشیدن علاوه بر اینكه باعث بیماری های زیادی مثل سرطان ،سكته و... می شود باعث بوی بد دهان هم می شود كه ما این بوی بد را مثل یك بار اضافی با خود حمل می كنیم و باعث آزار رساندن به خانواده و اطرافیانمان می شویم.

آقای مهندس هم اگر برای درمان سیگار سخت گیری می كنند مثلا می گویند كه كسی كه در كنگره خدمت می كند نباید سیگار بكشد این به خاطر این است كه خوبی ما را می خواهد .زیرا سیگار باعث ایجاد پرده و حجابی روی تفكر و اندیشه ما می شود و وقتی سیگارمان را درمان می كنیم این حجاب برداشته می شود و بهتر می توانیم متوجه شویم كه راهنما چه می گوید و بهتر می توانیم خدمت كنیم.و پندار و گفتار و كردارمان آرام آرام بهتر می شود.

خداوند را سپاسگزاریم كه آقای مهندس روشی را ابداع كرده كه ما می توانیم به راحتی در كنگره درمان شویم زیرا درمان اعتیاد با درمان سیگار كامل می شود .

یك نكته ای كه باید دقت كنیم این است كه احساسمان نباید با انسان هایی که سیگار مصرف می کنند بد باشد . چرا؟چون ما علم كنگره را یاد گرفته ایم و می دانیم آن كسی هم كه سیگار می كشد از روی جهلش است.

بیایید در درمان سیگار پیشرو شویم .سفر دومی ها بیشتر به این موضوع دقت كنند .از الآن بخواهیم تا سال دیگر درمان شویم تا تعادل داشته باشیم و وادی اول را خوب عملی كنیم تا با تفكر در صراط مستقیم باشیم .ما در كنگره در صراط مستقیم هستیم پس با تفكر حركت كنیم و تحت نیروهای شیطانی نباشیم و بدانیم كه آنها با بهترین لباس وارد افكار و اندیشه ما می شوند.


منبع وبلاگ شعبه شیخ بهایی

تاریخ : چهارشنبه 15 مهر 1394 | 11:52 ب.ظ | نویسنده : محمد داودی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • دست بند