تبلیغات
لژیون مسافر محمد داودی - گزارش جلسه خصوصی شنبه مورخه94/9/28 چرا ورزش می کنم ؟

(به نام خالق عشق)

روز شنبه 94/9/28جلسه پنجم ازدورهشتم کارگاههای آموزشی

 خصوصی شعبهشیخ بهایی بانگهبانی مسافراحمدرضا،استادی

 مسافرمحمد داودی و دبیری مسافرمجتبیبا دستور جلسه :

  چرا ورزش می کنم ؟جهان بینی ورزشی

را س ساعت 17 آغاز به کار نمود.

استاد فرمودند:

آنچه مهم است اخلاق ، انضباط و جوانمردی است. قدیم هرکس که ورزش می کرد، اول به او ادب و نزاکت را یاد می دادند و بعد میل و کباده تحویلش می دادند ، تا فردا از این زور بازو سوء استفاده نکند و به مردم ظلم نکند. حالا هم بایستی اینچنین باشد.

بقیه در ادامه مطلب.........استاد در ابتدا فرمودند:

خدا را شاکرم که دوباره این جایگاه را لمس می کنم قبل از اینکه جلسه را شروع کنم  امیدورام تمام کسانی که در امتحان کمک راهنمایی شرکت کرده اند موفق باشند.

در مورد دستور جلسه امروز  چرا ورزش می کنیم ؟ جهان بینی ورزش اگر حرکت و روش صحیح درمان آقای مهندس نبود امروز نه درمان شده بودیم نه به دنبال ورزش می رفتیم اما چون جهانبینی پشت همه ی این ها بود به موفقیت رسیدیم آن هم آغازی بود که با ورزش کردن سیستم xبدن فعال شود چون به وسیله ورزش کردن سیستم فیزیولوژی بدن فعال می شود.

برای انجام فعالیت و رسیدن به موفقیت  به سه پارامتر احتیاج داریم :

قدرت فیزیکی بدن ،قدرت تفکر ، قدرت عمل

ما برای اینکه به این سه پرامتر برسیم باید آموزش های لازم را ببینیم آقای مهندس می گوید ما ورزش می کنیم حالمان  خوب شود و در مسابقاتی که در کنگره انجام می دهیم برای ما مهم نیست که برنده باشیم یا بازنده مهم این است که آمده ایم بیاموزیم و از سلامتی برخوردار باشیم .

برای ورزش کردن نمی شود یک مرتبه فعالیت زیادی انجام داد آقای مهندس هم موقعی که می خواستند ورزش کنند از زمان کم شروع کردند و به مرور زمان تایم آن را زیاد کردند.

در سی دی ابرهای سیاه گفته شده ما روی زمینی که زندگی می کنیم باید مانند نظامیان باشیم چون اهریم همیشه و هر لحظه در کمین است.

آقای مهندس در روز چهارشنبه از صبح زود تا عصر حدود 90 نفر را گل رهایی دادند و این انرژی به خاطر ورزشی است که انجام می دهند.

ورزش با جهانبینی  یعنی رعایت قوانین و نگه داشتن حرمت ها است. آقای مهندس در روز چهارشنبه فرمودند:امروزه آمده اند تردمبیل درست کرده اند، که انسان بایستید و زمین راه برود. این موضوع سیستم فیزیولوژی و ذهن و اندیشه را بهم می ریزد. اکثر مردم هم در گوشه خانه شان تردمبیل گذاشته اند. این تردمبیل سرگیجه ایجاد می کند و حس انسان را خراب می کند.با این دستگاه هایی که امروزه تبلیغ می کنند روش جالبی برای ورزشنیست.

دیده بان ورزش اصفهان آقای مجید اعتباریان هستند و ورزش در پارک شهدای شهرداری دو روز در هفته انجام می شود. با تفکر در ورزش و صراط مستقیم به آرامش و حال خوش می رسیم.

بچه هایی که از اصفهان به تهران می رفتند برای بازی تجربه هایی  زیادی کسب می کردند و  آنقدر حال خوش به آن ها دست می داد که اگر هم می باختند هیچ گونه ناراحتی نداشتند چون جهان بینی ورزش آنها بالا رفته بود. ورزش شنا خیلی خوب است چون شنا برای روحیه و سلامتی مفید است در کنگره ورزش های مختلفی وجود دارد که هر کس بر اساس استعداد و توانایی هایش آن را انتخاب می کند چون با ورزش کردن مواد شبه افیونی بدن فعال می شود.


آقای مهندس می فرمایند:

ما تمام رشته های ورزشی را در کنگره گذاشته ایم. ما در کنگره ورزش را برای ورزش می خواهیم نه قهرمانی. ما ورزش را انجام می دهیم که حالمان خوب شود. برای ما قهرمانی مطرح نیست. 

آنچه مهم است اخلاق ، انضباط و جوانمردی است. قدیم هرکس که ورزش می کرد، اول به او ادب و نزاکت را یاد می دادند و بعد میل و کباده تحویلش می دادند ، تا فردا از این زور بازو سوء استفاده نکند و به مردم ظلم نکند. حالا هم بایستی اینچنین باشد.

نویسنده وتهیه گزارش:مسافر سید مصطفی

http://c60seyedmostafa.mihanblog.com/
طبقه بندی: دستور جلسات هفتگی، 
برچسب ها: کنگره60 درمان اعتیاد،  

تاریخ : یکشنبه 29 آذر 1394 | 01:16 ب.ظ | نویسنده : مسافر مصطفی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • دست بند