تبلیغات
لژیون مسافر محمد داودی - " کارگاه آموزشی عمومی 22 بهمن ماه 94 "

به نام خداوند بخشنده ومهربان

یازدهمین جلسه از دور هفدهم کارگاههای آموزشی عمومی کنگره 60 نمایندگی عمان سامانی به نگهبانی مسافر فرزاد ، دبیری مسافر آرش واستادی مسافر محمد در روز پنجشنبه 22 بهمن ماه 94 با دستور جلسه

" هفته دیده بان "

در ساعت 17 برگزار شد

دیده بان یعنی نگاه کردن از دور ،وکار دیده بان در کنگره اینست که قانون گذار می باشد و شورای دیده بانها می توانند نگهبان کنگره را انتخاب کنند ، دیده بان قانون را وضع می کند که برای مثال ساعت شروع به کار شعب از این ساعت تا این ساعت می باشد .

 ارسال گزارش:مسافرسید مصطفی               

فکر می کنم در وادی سوم می گوید : ما باید تاریکیها را تجربه کنیم تا به عظمت نور پی ببریم اما گاهی اوقات برعکس عمل می کنیم واز تاریکی به نور می آییم وحرکت در مسیر 60 درجه زیر صفر را شروع می کنیم وظایف بعضیها هم هست که ما را از نور به تاریکی ببرند واینجا آقای مهندس بسیار قشنگ ، با تدبر ، تفکر و بینش شان این ها را مهار می کند واینجا نقش اضداد ، نیروهای مکمل هم مطرح است ویک سیستم را با دانش CD و ها حفظ می کند .

آقای مهندس در یکی از CD ها می فرمایند : وقتی فکر به مرحله عمل در آید آن یک فکرو تفکر است همانطور که به کنگره می آییم ، راهنما می گیریم و برنامه درمانی خود را انجام می دهیم که این تفکر است  وتمام گفتار ، کردار و پندار آقای مهندس روی حکمت است زمانی که ایشان کنگره را بنیان نهادند هفته ای برای مرزبان وایجنت ، هفته ای برای دیده بان ، هفته ای برای راهنما در نظر گرفتند واین هفته ، هفته دیده بان است که ما باید از آنها سپاسگزاری کنیم .

برای مثال در جنگ یک نفر به زمین دشمن می رود همه جا را به درستی می بیند بعد با توپخانه تماس می گیرد وآدرس می دهد وتوپخانه شلیک می کند.

دیده بان ریزترین نکات را در شعب پیدا می کند و اینکه یک راهنما برای گرفتن رهجو می بایست خود را معرفی کند ، آقای مهندس می فرمایند فردی که به فکر دیده بانی نیست من او را بعنوان دیده بان انتخاب می کنم ودیده بانها منبعد هر 4 سال یکبار عوض می شوند .

از دیده بانها می توان به آقای سلامی دیده بان امور مالی کنگره ، خانم آنی دیده بان بخش همسفران ، آقای حکیمی دیده بان شعب ، آقای خدامی دیده بان تحقیقات ، آقای ترابخانی دیده بان راهنماها اشاره کرد .

وما بعنوان مسافر باید اهدافی داشته باشند یعنی 11 ماه سفر کنم وصندلی را برای فرد بعدی خالی کنم ، قوانین وحرمت کنگره را رعایت کنیم تا کار دیده بان کمی سبک شود .

آقای مهندس بر اساس معرفت ، عمل سالم و عدالت دیده بان را انتخاب می کند وما باید به دیده بانها احترام بگذاریم وباید از آنها تشکر کنیم برای مثال درخت گردو با دادن گردو از ما تشکر می کند وباید با دادن پاکت از دیده بانها تشکر کرد .

آقای مهندس فرموده اند : بزرگترین ارتش در ساختمان الهی ما است و بزرگترین دیده بان برای انسان خود اوست چرا که اختیار دارد وکسی که وارد نور شد باید در نور بماند ، تزکیه و پالایش کند ، تغییر ، تبدیل تا بعد ترخیص شود تا به مراتب بالا و بالاتر برسد و تمام وادیها را به ترتیب اجرا کند.

استاد رعد هم زیبا فرموده اند : محبت صوری وقراردادی نیست محبت همین درست سفر کردن ، سفر نیکوتین ، احترام گذاشتن می باشد .

14 ثانیه سکوت ، 14 انوار الهی هستند که به کمک ما می آیند تا بتوانیم به خوبی در کنگره سفر کنیم . پس بیائیم به تمامی قوانین کنگره 60 احترام بگذاریم .

مشارکت کنندگان : 21 نفر

حاضرین جلسه : 90 نفر

جلسه در ساعت 18:45 و با دعای کنگره 60 به پایان رسید .

 منبع نمایندگی عمان سامانی

 ارسال گزارش:مسافرسید مصطفی               
طبقه بندی: دستور جلسات هفتگی، 

تاریخ : شنبه 24 بهمن 1394 | 10:39 ق.ظ | نویسنده : مسافر مصطفی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • دست بند