تبلیغات
لژیون مسافر محمد داودی - کار گاههای آموزشی خصوصی؛نمایندگی نیک آباد

یکشنبه ، جلسه دهم  از دورهفتم  کارگاه های آموزشی خصوصی ویژه مسافران نمایندگی نیک آباد ، با استادی کمک راهنمای محترم محمد داودی ،نگهبانی مسافرداود و دبیری مسافر غلام ، با دستور جلسه  " هفته راهنما  "در تاریخ 12/2/95 رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود .استاد در ابتدا فرمودند: کار اصلی کنگره 60 درمان اعتیاد ، شناخت انسان ومواد مخدر می باشد .و در این زمینه آموزش نقش اصلی را دارد و این آموزش به واسطه مطالعه متون آموزشی کنگره و استفاده از سی دی ها حاصل می شود.


برای اینکه یک فرد بتواند آموزش بگیرد باید راهنما داشته باشد. شر ط اول راهنما شدن تجربه اعتیاد می باشد. راهنما باید سفر اول را به خوبی طی کند. و در سفر دوم خود و درست زندگی کردن را به خوبی فرا بگیرد. بعد از آن در امتحان کمک راهنمایی که در دو بخش جهان بینی و فنی بر گزار می شود ،قبول شود بعد از آن کسب نمره مرزبانی و هیت ورزشی وگذراندن دوره کار آموزی وبعد قبولی در مصاحبه تهران باعث می شود فرد  شال کمک راهنمای را از آقای مهندس دژاکام دریافت کند . طی این مراحل هم سخت است و هم سهل.

                                           


در این مسیر محبت،عقل وایمان لازم است .و در جزوه کمک راهنمای درج شده صبر حضرت ایوب ،تفکر حضرت رسول ، عدالت علی (ع)و شجاعت امام حسین را دارا باشد.

در کنگره در مسیر رهایی از اعتیاد فرد تبدیل به یک راهنما شده که علاوه بر رهایی خود باعث رهایی افراد دیگر نیز می شود . و این خیلی مهم است .


در ادامه استاد فرمودند : به گفته بنیان کنگره 60 مسافران کنگره 60 باید به نحو شایسته از استاد راهنمای خود تقدیر نماید .

سپس استاد از بنیان کنگره 60 وبزرگ معلم کنگره آقای مهندس دژاکام و همه راهنمایان وکمک راهنمایان کنگره علی الخصوص کمک راهنمایان شعبه نیک آباد آقایان مهران نیک سیر ،صادق رضوانی ،حسن رضوانی ،حسن طاووسی ،مرتضی رضوانی  قدر دانی وتشکر نمودند. تهیه وتنظیم "وبلاگ نمایندگی نیک اباد
ارسال :مسافر سید مصطفیطبقه بندی: دستور جلسات هفتگی، 
برچسب ها: کنگره 60 درمان اعتیاد،  

تاریخ : سه شنبه 14 اردیبهشت 1395 | 01:02 ب.ظ | نویسنده : مسافر مصطفی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • دست بند