تبلیغات
لژیون مسافر محمد داودی - تولد یک سال رهایی مسافر اصغر از سیگار
جلسه سوم از دور دوم سری کارگاهای آموزشی،خصوصی کنگره 60 ویژه درمان سیگار (ویلیام وایت) با نگهبانی  مسافر علی و استادی مسافر محمد داودی و دبیری مسافر محمد با دستور جلسه قضاوت وجهالت و دستور جلسه دوم تولد یک سال رهایی مسافر اصغر از سیگار رأس ساعت 9 صبح اغازبه کار نمود.


 در کنگره ما اموزش می گیریم که به قدرت تشخیص برسیم تا بدانیم و متوجه باشیم که هر کاری را در جای خودش انجام دهیم . تا کنون ما اینطور بوده ایم که اکثرا کاری را که باید انجام می دادیم انجام نمی داده و عملی را که نباید انجام بدهیم در انجامش اصرار می کردیم و علت ان عدم اگاهی و تشخیص در مورد ان عمل بوده است

استاد فرمودند :
خوشحالم که یک بار دیگر در جمع شما دوستان هستم و این نشانه این است که هنوز لطف خداوند شامل حال من است .در مورد قضاوت کردن باید بدانیم که قضاوت یعنی تصمیم گیری و مت دائم در حال تصمیم گیری هستیم و انسان چون دارای اختیار است قضاوت یک امر واجب و ضروری برای او محسوب میشود ولی چرا قضاوت را در این دستور جلسه مقابل جهالت قرار داده اند ؟ مگر قضاوت و تصمیم گیری جز جز لاینفک زندگی ما نیست .این گفته در مورد قضاوتهایی که به ما مربوط نمی شود صادق است .
 در کنگره ما اموزش می گیریم که به قدرت تشخیص برسیم تا بدانیم و متوجه باشیم که هر کاری را در جای خودش انجام دهیم . تا کنون ما اینطور بوده ایم که اکثرا کاری را که باید انجام می دادیم انجام نمی داده و عملی را که نباید انجام بدهیم در انجامش اصرار می کردیم و علت ان عدم اگاهی و تشخیص در مورد ان عمل بوده است . قضاوت در مورد خودمان به ما مربوط می شود . من با توجه و اگاهی که از خودم  دارم برای خودم تصمیم گیری می کنم .بعضا در مورد خودم هم دچار اشتباه می شوم ولی بهای ان را هم خودم می پردازم . 
مورد دیگر از قضاوت که می توانیم انجام دهیم قضاوت در مورد جایگاه هاست که مسئولیت ان بر عهده ما گذاشته شده است . مثلا راهنما در مورد رهجو می تواند قضاوت کند البته در مسائل مربوط به درمان . یا افرادی به عنوان قاضی و داور که کارشان قضاوت و داوری است و مسئول این کار هستند . در جمع اگر انسان بتواند انرژی خود را متمرکز بر اعمال خود نماید و به دنبال تزکیه و پالایش خودش باشد حتما به نتیجه مطلوب می رسد و در صراط مستقیم حرکت می کند و همانطور که خداوند فرموده است تا ما انچه در خودمان است تغییر ندهیم چیزی عوض نمی شود و سرچشمه اصلاحات خود شناسی و خودسازی فردی است .
در مورد دستور جلسه دوم : اصغر اقا یکی از خدمت گذاران صدیق و پر تلاش کنگره بوده اند و همانطور که در کسوت مرزبانی خدمت می کردند جهت درمان سیگار هم اقدام نموده و به نتیجه مطلوب رسیدند . به امید روزی که ایشان را در جایگاه کمک راهنمایی ببینیم . 

گزارش تولد به روایت تصویر


طبقه بندی: رهایی های لژیون،  تولدها، 
برچسب ها: کنگره 60 درمان اعتیاد،  

تاریخ : جمعه 19 شهریور 1395 | 11:33 ق.ظ | نویسنده : مسافر مصطفی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • دست بند