تبلیغات
لژیون مسافر محمد داودی - کارگاه آموزشی خصوصی مسافران سه شنبه ۱۳۹۵/۰۶/۲۳ (وادی چهاردهم و تأثیر آن روی من)

به نام قدرت مطلق؛ الله

روز سه شنبه مورخ ۲۳ شهریورماه 95 جلسه چهاردهم از دور هفتم كارگاه های آموزشی

خصوصی مسافران كنگره 60 منطقه خمینی شهر شعبه امین گلی؛ 

به نگهبانی : مسافر مهدی، استادی: مسافر محمد و دبیری: مسافر مجید

با دستور جلسه: " وادی چهاردهم و تأثیر آن روی من" راس ساعت 17 شروع بکار نمود.


باید همه را دوست بداریم و مهمتر ، ابتدا باید خود و قلبمان را دوست بداریم تا بتوانیم به عشق و محبت واقعی برسیم .
وقتی به کنگره آمدیم و در صراط مستقیم قرار گرفتیم نباید سیگار بکشیم ، اگر به استعمال دخانیات ( با وجود مکان و روش درست درمان ) ادامه دادیم یعنی از صراط مستقیم خارج شده ایم . . .

استاد محترم فرمودند :
ما سیزده وادی را پشت سر گذاشتیم و وادی چهاردهم چکیده ونتیجه تمام وادی هاست .
آنچه باور است محبت است و آنچه نیست ظروف تهی ست 
رسیدن به وادی چهاردهم مانند رسیدن به وادی یکم است و اگر وادی های قبل را نیاموختیم و به اجرا در نیاوردیم نمیتوانیم به وادی چهاردهم برسیم .
در چهارده ثانیه سکوت ابتدایی جلسات میتوان به عمق وادی چهارده رفت و برای حرکت در سفر درمان اعتیاد و سفر ویلیام وایت و همچنین سفر دوم و خدمت واقعی آماده شویم .
ما در عمق تاریکی بودیم ، زمانی بود که به نزد ساقی برای تهیه موادمان میرفتیم و کلی معطل میشدیم این یک تاریکی بزرگ بود که ما آن را نمیدیدیم ، رسیدن به روشنایی کامل ، تاریکی لازم دارد و وقتی بیرون آمدیم میتوانیم قدر روشنایی و رهایی را بهتر بدانیم . ما باید تجربه تاریکی را داشته باشیم تا بتوانیم به عظمت روشنایی پی ببریم ، نکته بعدی رسیدن به درمان درست است .


برای رهایی باید تفکرمان را عوض کنیم ، باید امواج و الهامات لازم وجود داشته باشند به همین دلیل تفکر درست را لازم دارد ، در کنگره راه و روش درست به آسانی قابل دسترسی است .

مشکلات همیشه وجود دارند ، مشکلات مالی ، مشکلات اخلاقی و ... ، ما باید بیاموزیم چگونه این مشکلات را حل کنیم .باید به روز باشیم با ورود به موقع به جلسات کنگره و استفاده کامل از نشریات کنگره میتوان به روز بود و آموزشها را به کار برد .
زمان مصرفمان مانند زمانی است که چوپان گله را به صحرا میبرد و تقدیم گرگها میکند و وقتی این چوپان بر میگردد حرکت و تلاشی کاذب و اشتباه را سپری کرده است . ما تا وقتی تفکر واندیشمان را تغییر ندهیم نمیتوانیم قابل اصلاح باشیم و اعتیادمان درمان نمی شود .
تا زمانی که اعتیادمان را درمان نکنیم حتی نمیتوانیم وادی یک را به اجرا در آوریم چه رسد به وادی چهاردهم.
وقتی به حرف راهنما گوش دهیم ، روزانه یک سی دی را آموزش ببینیم و اجرا کنیم و شربت خود را به موقع بخوریم و به موقع در جلسات حضور پیدا کنیم  این حرکات به خودی خود تزکیه نفس میباشد و میتوانیم به وادی عشق و محبت برسیم .


باید همه را دوست بداریم و مهمتر ، ابتدا باید خود و قلبمان را دوست بداریم تا بتوانیم به عشق و محبت واقعی برسیم .
وقتی به کنگره آمدیم و در صراط مستقیم قرار گرفتیم نباید سیگار بکشیم ، اگر به استعمال دخانیات ( با وجود مکان و روش درست درمان ) ادامه دادیم یعنی از صراط مستقیم خارج شده ایم .
برا همه ی دوستان و اعضای شعبه امین گلی آروزی بهترینها را دارم .طبقه بندی: دستور جلسات هفتگی، 
برچسب ها: کنگره 60 درمان اعتیاد،  

تاریخ : پنجشنبه 25 شهریور 1395 | 02:29 ب.ظ | نویسنده : مسافر مصطفی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • دست بند