تبلیغات
لژیون مسافر محمد داودی - کارگاه آموزشی خصوصی مسافران؛ یکشنبه 95/08/09
یکشنبه 9 آبان ماه 95 جلسه دوم از دور سی ام کارگاه‌های آموزشی خصوصی مسافران کنگره 60 منطقه اصفهان، نمایندگی سلمان فارسی، به استادی کمک راهنما مسافر محمد و نگهبانی مسافر حسین و دبیری مسافر علیرضا با دستور جلسه: "از فرمانبرداری تا فرماندهی" رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.


در کنگره برای فرمانبردار خوب بودن باید اول فرمانبردار کمک راهنما باشیم و فرمانبردار قوانین و همچنین، فرمانبردار ایجنت، مرزبان، نگهبان نظم و کسی که فرمانبردار خوبی باشد و به رهایی برسد، می تواند فرمانروای جسم خود باشد...خلاصه سخنان استاد:

استاد پس از اشاره به دستور جلسه گفت: برای این دستور جلسه یک سی دی هست به نام "فرمانروایان زمان " که در آن توضیح می‌دهد دو نوع فرمانروا داریم یکی فرمانروا در جهت منفی و دیگری فرمانروا در جهت مثبت ، کل نیروها یا در جهت مثبت هستند یا منفی و راه دیگری وجود ندارد. ما در روز الست یا همان روز پیمان، فرمانبرداران خوبی نبودیم، پس به پایین و به زمین فرستاده شدیم تا آموزش ببینیم و بعد از تکامل به آنجا که از آن انشعاب یافته ایم بازگردیم.

ما در ابتدای ورود به کنگره می گوییم برای درمان سه ضلع "جسم – روان – جهان بینی" بایست درمان و به تعادل برسد تا کاملا درمان شویم. ابتدا به سراغ جسم می رویم و با OT ، سیستم شبه افیونی خود را به مسیر اصلی باز می گردانیم و در این راه باید از تمام فرامین کمک راهنما اطاعت کنیم. پس از اینکه به رهایی رسیدیم کارمان با جسم تمام شده و در سفر دوم تمام وقت را باید برای تفکر صرف نمود و از تمام منابع کنگره از جزوه ها تا کتاب و سی دی استفاده کنیم. در سفر دوم جسم ما دیگر تحت نیروهای شیطانی نیست و باید برای کامل نمودن آن در لژیون سیگار هم شرکت کنیم. ما باید اولین پارامتر یعنی جسم را از تسلط نیروهای شیطانی خارج نکنیم و بعد از جسم هم به سراغ روان می رویم و درمان روان را کامل می کنیم.


در کنگره برای فرمانبردار خوب بودن باید اول فرمانبردار کمک راهنما باشیم و فرمانبردار قوانین و همچنین، فرمانبردار ایجنت، مرزبان، نگهبان نظم و کسی که فرمانبردار خوبی باشد و به رهایی برسد، می تواند فرمانروای جسم خود باشد.

در سفر دوم هم می‌توانیم بر پیمان خود باشیم و پیمان‌شکنی نکنیم، هر چیزی که اینجا به دست می‌آوریم باید به آن اهمیت بدهیم حتی همان یک پله که کم می‌کنیم اهمیت بدهیم و بعد از رهایی هم خدمت کنیم ، هر خدمتی که شد.


باید به کمک راهنما و همه اعضای کنگره احترام بگزاریم و قوانین کنگره را رعایت کنیم، وقتی توانستیم قوانین کنگره را رعایت کنیم، می‌توانیم قوانین هستی را نیز رعایت کنیم. وقتی هم قوانین هستی را رعایت کردیم ، نیروهای الهی نیز به یاری ما خواهند آمد.

یک فرمانده خوب همیشه دارای یک تفکر خوب است و آن چیز بسیار مهمی که آقای مهندس در کنگره برای ما ارایه نموده " علم کنگره" است.

منبع: نمایندگی سلمان فارسی

ارسال:مسافر سید مصطفی
طبقه بندی: دستور جلسات هفتگی، 
برچسب ها: کنگره 60 درمان اعتیاد،  

تاریخ : چهارشنبه 12 آبان 1395 | 07:35 ب.ظ | نویسنده : مسافر مصطفی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • دست بند