تبلیغات
لژیون مسافر محمد داودی - اولین سال رهایی مسافران احمد رضا سازواری و علی شیخ هارونی
بنام قدرت مطلق الله

این جلسه دوازدهم از دور دوم لژیون های ویلیام وایت شعبه پارک شهدای شهرداری اصفهان در تاریخ 95/10/03 با استادی مسافر محمد داوودی و نگهبانی مسافر امیر حسین ساسانی و دبیری مسافر علی با دستور جلسه کمک کنگره به من و خدمت من به کنگره و دستور جلسه دوم جشن اولین سال رهایی مسافران احمد رضا سازواری و علی شیخ هارونی راس ساعت 9 صبح آغاز به کار کرد.کنگره به من زندگی بخشید و من تمام زندگی ام را مدیون کنگره هستم ما باید کاری کنیم که برای کنگره مفید باشیم وقتی برای کنگره مفید بودیم یعنی برای خودمان، خانواده و کل کائنات مفیدهستیم.


سخنان استاد

خدا را شکر می کنم که در این جایگاه قرار گرفته ام .کنگره به من زندگی بخشید و من تمام زندگی ام را مدیون کنگره هستم ما باید کاری کنیم که برای کنگره مفید باشیم وقتی برای کنگره مفید بودیم یعنی برای خودمان، خانواده و کل کائنات مفیدهستیم.


خدمت در کنگره واقعا انرژی می دهد زیرا خدمت کردن در کنگره مساویست با حال خوش . احمد رضا و علی از خدمت گذاران کنگره بودند  و الان به حال خوش رسیده اند. و من اولین سال رهایی این عزیزان را به آنها تبریک میگویم .احمد رضا و علی حرکت را از یخبندان شروع کردند و با خواسته قوی که داشتند به رهایی رسیدند.

و در پایان فرمودند: آرزو می کنم که همه دوستان سیگاری به لژیون وایت بیایند و به درمان برسند.

سپس احمد رضا و علی اعلام سفر نمودند:


احمد رضا:آخرین آنتی ایکس مصرفی انواع دخانیات درمان به روش DST همراه با آدامس نیکوتین خوراکی  به مدت 13ماه سفر کردم به راهنمای آقای محمد داوودی، رشته ورزشی شنا ،رهایی یک سال و29 روز

علی: آخرین آنتی ایکس مصرفی روزانه 20نخ سیگار،درمان به روش DST همراه با آدامس نیکوتین خوراکی  به مدت 11 ماه سفر کردم به راهنمای آقای محمد داوودی، رشته ورزشی شنا ،رهایی یک سال و29 روز


در انتها احمد رضا و علی برای همه بچه ها آرزوی بهترین ها را از خداوند متعال خواستار شدند.


طبقه بندی: تولدها، 
برچسب ها: کنگره 60 درمان اعتیاد،  

تاریخ : دوشنبه 6 دی 1395 | 11:55 ب.ظ | نویسنده : مسافر مصطفی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • دست بند